>Güzellik Yogası

>

Güzellik yogasında, özellikle yüz ve boyun bölgenizdeki kırışıklıklardan kol ve karın bölgenizdeki sarkmlardan kurtulmak istiyormusunuz ?
O halde size güzellik yogasını öneriyoruz.
Güzellik yogası, iç ve dış güzelliği birlikte ele alan bir yoga uygulamasıdır. Kişinin fiziksel,  zihinsel ve ruhsal bir bütün olarak sağlıklı yaşarken güzellik yogası ile yaşlanmayı yavaşlatmak da mümkün.
60 dakikalık uygulamamızın ilk bölümünde nefes çalışmaları ve yoganın yüz, kalça, göğüs bölgesini  hedef alan aşamaları yer alıyor. İkinci bölümde ise yüz ve boyun bölgesini merkeze alan evde kendi  başınıza uygulayabileceğiniz yüz yogası ve yüz masaj tekniklerini öğretiyoruz.
Güzellik yogası çalışmalarını düzenli yaparak cerrahi yöntemlere başvurmadan doğal yöntemlerle  yüzünüzü ve bedeninizi şekillendirerek daha genç bir görünüme sahip olabilirsiniz.
Reklamlar

About U-TimeWellness

Nispetiye Mahallesi Adnan Saygun Cad. Şehit Hakkı Han Sok. Okay Apt. No: 8/B 2. Ulus Istanbul, Turkey U-Time "İstanbul'un butik hizmet veren tek Wellness merkezi" ve özel bir proje Telefon 0212 279 6303 İnternet Sitesi http://www.u-timewellness.com.tr
Bu yazı en iyi güzellik merkezi, güzellik yogası, genç kalmak, nefes egzersizleri, u time wellnes, yüz ve boyun egzersizleri, yüz yogası içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s